Oferta

Nasza kancelaria adwokacka świadczy usługi w każdej dziedzinie prawa. Zawsze jesteśmy gotowi do podjęcia każdego zlecenia, niezależnie od stopnia skomplikowania sprawy. Najważniejsze jest jednak to, że jako profesjonalna kancelaria prawna potrafimy znaleźć rozwiązanie dla każdego z Was.

prawo karne - adwokat karny - adwokat w sprawach karnych

Prawo karne

prawo rodzinne -adwokat rodzinny - adwokat rozwodowy - adwokat w sprawach rodzinnych

Prawo rodzinne

prawo cywilne - adwokat cywilny - adwokat w sprawach cywilnych

Prawo cywilne

prawo pracy - adwokat w sprawach pracowniczych - adwokat dla pracodawcy

Prawo pracy


Prawo karne

W sprawach karnych najważniejsze jest połączenie dokładnej analizy stanu faktycznego z umiejętnością doboru odpowiednich argumentów obrony. Nasi adwokaci karni zrobią wszystko aby pomóc Wam w każdej sprawie karnej. Oferujemy doświadczonych obrońców karnych, którzy od wielu lat reprezentują swoich Klientów przed sądami karnymi w całej Polsce.

Prawo cywilne

Profesjonalna i rzetelna pomoc w zakresie prawa cywilnego obliczona nie na korzyść adwokata, ale na bezpieczeństwo interesów naszych klientów. Nasza kancelaria adwokacka oferuje niezbędną pomoc w zakresie doradztwa prawnego. Działamy także w charakterze pełnomocników procesowych dbając o najlepsze rozwiązania dla naszych Klientów.


Prawo rodzinne

Każdy adwokat zajmujący się sprawami z zakresu prawa rodzinnego wie, że w takich sytuacjach wymagana jest dyskrecja, wyrozumiałość i umiejętność zoptymalizowania środków prawnych. Nasza kancelaria prawna oferuje znakomitych adwokatów rozwodowych, którzy od podstaw zajmą się każdą sprawą rozwodową.

Prawo pracy

Rozwiązujemy spory prawne między pracownikami i pracodawcami. Oferujemy profesjonalne mediacje dla szybszego złagodzenia konfliktów wynikających bezpośrednio z prawa pracy. Obsługujemy sprawy dotyczące mobbingu, odszkodowań, bezprawnego zwolnienia z pracy czy niewypłacenia należnego wynagrodzenia za pracę.


Chcesz rozpocząć współpracę z dobrymi adwokatami?
Nie czekaj i umów się na spotkanie!


Zarezerwuj termin
Strona używa plików cookies
Ok